WSPÓŁPRACA

Szkoła językowa Family Forest

FAMILY FOREST

Wspólnie z moją żoną, Anną Kwaśny prowadzimy szkołę językową, która stosuje innowacyjne metody nauczania. Nasze zajęcia opieramy na zaawansowanych technologiach informatycznych.

Twój Robot

TWÓJ ROBOT

To uzupełnienie moich zainteresowań związanych z edukacją. Nauka połączona z doskonałą zabawą to ideał, o którym marzy każdy pedagog.

Centrum Edukacyjne Family Group

FAMILY GROUP

To marka, którą stworzyłem jako naturalną konsekwencję połączenia pod jednym dachem ogniska muzycznego, szkoły językowej i zajęć z robotyki.

Ognisko muzyczne Mały Muzyk

MAŁY MUZYK

Jestem założycielem i dyrektorem Ogniska muzycznego MałyMuzyk, które może poszczycić się już ponad setką uczniów oraz intensywnie uczestniczy w kreowaniu życia kulturalnego w Radomiu.

Szkoła muzyczna w Radomiu

ZESPÓŁ SZKÓŁ MUZYCZNYCH IM. OSKARA KOLBERGA

Od 2010 roku prowadzę klasę gitary w ZSM im. Oskara Kolbera. Moi uczniowie są laureatami licznych nagród na ogólnopolskich konkursach gitarowych. W ciągu siedmiu lat działalności udało mi się zorganizować w szkole 25 koncertów z udziałem najwybitniejszych artystów z Polski i z zagranicy.

Towarzystwo Muzyczne w Radomiu

TOWARZYSTWO MUZYCZNE W RADOMIU

Jako członek Towarzystwa współpracuję przy organizacji koncertów.

Radomski Zlot Gitarowy

RADOMSKI ZLOT GITAROWY

To mój najnowszy projekt. We współpracy z ZSM im. Oskara Kolbera oraz Towarzystwem Muzycznym odbędzie się pierwszy w historii miasta festiwal i konkurs gitarowy.

Towarzystwo Muzyczne w Radomiu

LESZEK GAJDZIK

Jeden z najwybitniejszych budowniczych gitar klasycznych. Człowiek o wielkiej pasji i wrażliwości: lutnik-artysta.