COOPERATION

Family Forest

FAMILY FOREST

Wspólnie z moją żoną, Anną Kwaśny prowadzimy szkołę językową, która stosuje innowacyjne metody nauczania. Nasze zajęcia opieramy na zaawansowanych technologiach informatycznych.

Twój Robot

TWÓJ ROBOT

To uzupełnienie moich zainteresowań związanych z edukacją. Nauka połączona z doskonałą zabawą to ideał, o którym marzy każdy pedagog.

Family Group

FAMILY GROUP

To marka, którą stworzyłem jako naturalną konsekwencję połączenia pod jednym dachem ogniska muzycznego, szkoły językowej i zajęć z robotyki.

Mały Muzyk

MAŁY MUZYK

Jestem założycielem i dyrektorem Ogniska muzycznego MałyMuzyk, które może poszczycić się już ponad setką uczniów oraz intensywnie uczestniczy w kreowaniu życia kulturalnego w Radomiu.

Music School of Oskar Kolberg

MUSICIAN SCHOOL OF OSKAR KOLBERG

Od 2010 roku prowadzę klasę gitary w ZSM im. Oskara Kolbera. Moi uczniowie są laureatami licznych nagród na ogólnopolskich konkursach gitarowych. W ciągu siedmiu lat działalności udało mi się zorganizować w szkole 25 koncertów z udziałem najwybitniejszych artystów z Polski i z zagranicy.

RADOM MUSIC SOCIETY

Jako członek Towarzystwa współpracuję przy organizacji koncertów.

Radom Guitar Festival

RADOM GUITAR FESTIVAL

To mój najnowszy projekt. We współpracy z ZSM im. Oskara Kolbera oraz Towarzystwem Muzycznym odbędzie się pierwszy w historii miasta festiwal i konkurs gitarowy.

LESZEK GAJDZIK

LESZEK GAJDZIK

One of the most outstanding guitar makers. The man gifted with a real talent and passion. A real guitar-maker artist